קצת עלינו

Port Home Design הוא אתר און ליין לעיצוב הבית הכולל מותגים בין לאומיים מוכרים מכל העולם. המוצרים של PORT הינם בעלי עיצוב ייחודי בסגנון נורדי, סקנדינבי ובוהו, ומושפעים בעיקר מתרבות העיצוב הצפון אירופאית – סקנדינבית.

PORT HOME DESIGN מציע מגוון רחב של מוצרים לעיצוב הבית, אביזרי אמבטיה, ריהוט משלים, מטבח ואירוח.

החברה נקראת Port היות ומרבית ממוצריה מגיעים מחו"ל לישראל דרך הנמל.

קו המוצרים של Port Home Design הוא נקי, מינימליסטי, עם נגיעות פסטליות נעימות, כמקובל בארצות הנורדיות – סקנדינביות.

הצבעים השולטים הם: שחור, לבן, אפור, זהב, עץ/קש, שיש ונגיעות רכות של כחול צלול.

על מנת ליצור התאמה מקסימלית לכל לקוח על פי טעמו האישי, ישנה קטגוריה מיוחדת באתר שנקראת Color Palette המאפשרת בחירת מוצרי עיצוב לפי צבעים.

באמצעות PORT HOME DESIGN תיחשפו למוצרי העיצוב הכי נחשקים בעולם, בעלי סטנדרטים גבוהים ואיכות בלתי מתפשרת, מוצרים של מותגי על בין לאומיים, באמצעותם תוכלו להפוך את ביתכם, בקלות ובפשטות לבית מלון 5 כוכבים דלקס.

החברה הוקמה על ידי דורין דותן, הבעלים של סוכנות הפרסום המצליחה Media People, אושיית אינסטגרם עם עשרות אלפי עוקבים, ומובילת דעת קהל ברשתות בתחום עיצוב הבית ו-Home Decor.

קצת עלינו

Port Home Design הוא אתר און ליין לעיצוב הבית הכולל מותגים בין לאומיים מוכרים מכל העולם. המוצרים של Port הינם בעלי עיצוב ייחודי בסגנון נורדי, סקנדינבי ובוהו, ומושפעים בעיקר מתרבות העיצוב הצפון אירופאית – סקנדינבית.

Port Home Design מציע מגוון רחב של מוצרים לעיצוב הבית, אביזרי אמבטיה, ריהוט משלים, מטבח ואירוח.

החברה נקראת Port היות ומרבית ממוצריה מגיעים מחו"ל לישראל דרך הנמל.

קו המוצרים של Port Home Design הוא נקי, מינימליסטי, עם נגיעות פסטליות נעימות, כמקובל בארצות הנורדיות – סקנדינביות.

הצבעים השולטים הם: שחור, לבן, אפור, זהב, עץ/קש, שיש ונגיעות רכות של כחול צלול. על מנת ליצור התאמה מקסימלית לכל לקוח על פי טעמו האישי, ישנה קטגוריה מיוחדת באתר שנקראת Color Palette המאפשרת בחירת מוצרי עיצוב לפי צבעים.

באמצעות Port Home Design תיחשפו למוצרי העיצוב הכי נחשקים בעולם, בעלי סטנדרטים גבוהים ואיכות בלתי מתפשרת, מוצרים של מותגי על בין לאומיים, באמצעותם תוכלו להפוך את ביתכם, בקלות ובפשטות לבית מלון 5 כוכבים דלקס.

החברה הוקמה בשנת 2020 על ידי דורין דותן, יזמית ובעלים של סוכנות הפרסום המצליחה Media People. מובילת דעת קהל ברשתות החברתיות בתחום עיצוב הבית ו-Home Decor.